Penzion Pístina

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Pístina naleznete v malebné krajině jižních Čech, v chráněné krajinné oblasti Třeboňska, která je uznanou biosférickou rezervací UNESCO. Nabízíme ubytovací, stravovací služby s možností grilování, aktivního odpočinku a parkování. Nabízíme standardní ubytování (59 lůžek, 2-5ti lůžkové pokoje, apartmány, sociální zařízení na pokojích i mimo) stravovací služby v podobě polopenze, plné penze (snídaně formou bufetu, obědy, večeře), coffee breaků, rautů, grilování a zahradních party, narozeninové, silvestrovské oslavy, svatební hostiny a garden party s grilováním (selátko, to nejlepší z místních rybníků), firemní akce (školení, jednání, prezentace s doprovodnými službami – program a konferenční techniku zajistíme). Rodinné pobyty tématické (sport – cykloturistika, kultura, tradice a zvyky: velikonoce, zabíjačka, výlovy, svatby), školní pobyty, školy v přírodě, pionýrské tábory, rekreační, ozdravné, sportovní a klimatické pobyty, možnosti campingu na louce vedle penzionu (pračka, toaleta a sprcha k dispozici), stylovou společenskou místnost  sklenutým stropem (k dispozici bar,lednice), úschovnu a půjčovnu kol. Jízdu na koni, internet, zápůjčku společenských her a sportovního vybavení, letní pergolu s možností grilování, možnost parkování na velkokapacitním parkovišti .
 

Info k pobytu:

 •     parkoviště, možnost venkovního grilování s dětmi za statkem
 •     wifi k pobytu v celém areálu zdarma
 •     úschovna kol
 •     možnost dokoupení polopenze  
 •     nedaleko: přírodní písnovny Majdalena (10 min. autem), Tušť a Suchdol, Lázně Aurora Třeboň, Kino Třeboň, aquapark Gmünd - RAKOUSKO (35 km)  
 •     doporučujeme výlety do okolí: Třeboň, Jindřichův Hradec, Hluboká nad Vltavou, České Budějovice, Český Krumlov a ďalších perel Jižních Čech
   

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI