Penzion Pístina

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Pístina naleznete v malebné krajině jižních Čech, v chráněné krajinné oblasti Třeboňska, která je uznanou biosférickou rezervací UNESCO. Nabízíme ubytovací, stravovací služby s možností grilování, aktivního odpočinku a parkování. Nabízíme standardní ubytování (59 lůžek, 2-5ti lůžkové pokoje, apartmány, sociální zařízení na pokojích i mimo) stravovací služby v podobě polopenze, plné penze (snídaně formou bufetu, obědy, večeře), coffee breaků, rautů, grilování a zahradních party, narozeninové, silvestrovské oslavy, svatební hostiny a garden party s grilováním (selátko, to nejlepší z místních rybníků), firemní akce (školení, jednání, prezentace s doprovodnými službami – program a konferenční techniku zajistíme). Rodinné pobyty tématické (sport – cykloturistika, kultura, tradice a zvyky: velikonoce, zabíjačka, výlovy, svatby), školní pobyty, školy v přírodě, pionýrské tábory, rekreační, ozdravné, sportovní a klimatické pobyty, možnosti campingu na louce vedle penzionu (pračka, toaleta a sprcha k dispozici), stylovou společenskou místnost  sklenutým stropem (k dispozici bar,lednice), úschovnu a půjčovnu kol. Jízdu na koni, internet, zápůjčku společenských her a sportovního vybavení, letní pergolu s možností grilování, možnost parkování na velkokapacitním parkovišti .
 

Info k pobytu:

 •     parkoviště, možnost venkovního grilování s dětmi za statkem
 •     wifi k pobytu v celém areálu zdarma
 •     úschovna kol
 •     možnost dokoupení polopenze  
 •     nedaleko: přírodní písnovny Majdalena (10 min. autem), Tušť a Suchdol, Lázně Aurora Třeboň, Kino Třeboň, aquapark Gmünd - RAKOUSKO (35 km)  
 •     doporučujeme výlety do okolí: Třeboň, Jindřichův Hradec, Hluboká nad Vltavou, České Budějovice, Český Krumlov a ďalších perel Jižních Čech
   

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI