Penzion Pod hradem

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Přijeďte k nám, do opuštěného koutu v jižních Čechách, vypněte mobil, u nás je stejně špatný signál. Vyrazte do kopců, vyzkoušejte si, jestli dokážete přežít mimo civilizaci aspoň 1 den. Když to všechno zvládnete, čeká Vás zasloužená večeře, a skvělá relaxace ve vnitřním celoročně vytápěném bazénu, se slanou vodou (8 x 4m), nebo pod vrstvou rašeliny, vosku, nebo jiných podobných wellness lahůdek, včetně masáží. Nebo se můžete, celý den, opalovat na lehátku před bazénem.

 - stravování - restaurace o letních prázdninách otevřena každý den 11:00 - 22:00

       - mimo sezonu pouze na snídaně a večeře, nebo dle dohody    

       - snídaně podáváme v době od 8:00 do 10:00, kuchyně je otevřena do 20:30           

    wellness služby, zábaly, masáže
    připojení k internetu – Wi- Fi síť zdarma
    penzion má certifikaci "Cyklisté vítáni" – vše pro Vás a Vaše kolo na cestách - parkování kol v uzamčeném dvoře pod střechou
    zprostředkování výletu na Lužnici - Suchdol / Lužnicí cca 20 km
    (např. trasa ze Suchdola do Majdaleny cca 3 hod. – cena 250,– Kč za kanoi, pádla, barel a vesty, včetně dopravy zpět k Vašemu autu)
    zprostředkování služeb místního průvodce - znalce a milovníka Novohradských hor - zavede Vás na místa, o kterých, se v žádném průvodci nepíše
    malá půjčovna kol - aktuálně 2x horské a 2x trekingové = 100,– Kč/den
    elektronické šipky
    zajištění autobusové dopravy, TJ Nové Hrady, pro větší skupiny – cena za 1 km = 21,– Kč (klimatizovaná Karosa)
    zajištění pronájmu tělocvičny TJ Nové Hrady, ve městě cca 1,5 km, cena pronájmu = 150,– Kč/hod.
    Pro náruživé golfisty - Golf club Weitra - www.golfweitra.at - cca 18 km.
    Nejstarší golfový klub Waldviertelu leží přímo u přírodního koupaliště a areálu pro volný čas Hausschachen, vzdálený pouze 5 až 10 minut pěšky od středu města a zámku Weitra, což lze snadno absolvovat i bez auta. Klub byl založen v roce 1989 jako armádní golfový klub s 9 jamkami, dalších devět bylo otevřeno v roce 1998. Hřiště je zakomponováno malebně do přírody, tak, že stále máte na dosah ruky zámek a středověké město; jestliže například zdoláte na dráze 1 strmý pahorek, pak máte pocit, že město a zámek Vám leží u nohou, vzdálené na pouhý jeden úder. Ale již příští odpal Vás zavede do nedotčené přírody - protiklad, který Vás provází po celé dráze. Pestře vytvořená hrací plocha umožňuje začátečníkům zážitky ze hry stejně jako profesionálům sportovní výzvy. Osvětlená dráha 1- 9 a umělé osvětlení driving range je perfektní možností, jak se po pracovním dnu zcela uvolnit a odreagovat.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0