Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion Pod Hrází - Český Krumlov

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Pod Hrází - ubytování Český Krumlov

Nabízím levné ubytování v penzionu nedaleko centra Českého Krumlova. Pokoje jsou vybavené minibarem, ledničkou, TV, Wi-Fi, fénem, deštníkem, soupravou na přípravu kávy a čaje. K dispozici je venkovní posezení, pergola s krbem a venkovní bazén. Penzion je vhodný pro méně náročné hosty. Dlouhé letní večery lze zkrátit posezením v pergole s krbem. Rádi zde uvítají i vaše čtyřnohé mazlíčky za menší příplatek. Bezplatné parkování je zajištěno v areálu penzionu.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchou, televizí, malou lednicí a bezdrátovým připojením k internetu. Hosté se mohou zchladit ve venkovním bazénu a posedět na zahrádce před budovou.

 

Stravování v penzionu

Penzion zajišťuje svým hostům snídaně za menší příplatek. Občerstvit se můžete v jedné z mnoha restaurací, které se nachází v samotném srdci Českého Krumlova. Místní restaurace Vám nabídnou jak české, lokální tak i mezinárodní pokrmy.

 

Typy ubytování

  • Pokoje
  • Penziony
  • Ubytování v soukromí

 


 

 


 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

Okolí - Penzion Pod Hrází

Každý by měl alespoň jednou navštívit historické město Český Krumlov, které je již od roku 1992 zapsáno na seznam UNESCO. Za návštěvu určitě stojí státní hrad a zámek Český Krumlov, otáčivé hlediště, grafitový důl, klášter Zlatá Koruna a Dívčí Kámen. Památek je zde o mnoho více a rozhodně by Vám nestačil na prozkoumání jen jeden den.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI