Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion Pod Špejcharem - Třeboň

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování pod Špejcharem - Komfortní levné ubytování v Třeboni

Přijeďte si odpočinout a příjemně prožít svojí dovolenou do penzionu s rodinnou atmosférou a péčí majitele. Naší prioritou je čisté a útulné prostředí, klid a soukromí. Penzion Pod Špejcharem nabízí ubytování v Třeboni v nově zrekonstruovaném samostatném domě se stylovou společenskou místností. Penzion Pod Špejcharem se nachází jižně od historického centra v klidné části lázeňského města Třeboně za knížecím pivovarem, v územní části pod Světskou hrází. V jeho těsné blízkosti je Schwarzenberská sýpka - "špejchar" z roku 1890.

 

Vybavení pokojů

Pokoje jsou komfortně vybavené a útulně zařízené novým nábytkem hotelového typu podle návrhu interiéru designérem ČR, PhDr. Radomíry Vondruškové. Můžete také zdarma využít krytá parkovací místa uvnitř objektu, kde budou Vaše vozy opravdu v bezpečí. Ubytování v penzionu je ideální zejména pro páry a menší skupiny. Do našeho penzionu můžete i s malým domácím zvířetem.

 

SPOLEČNÁ KUCHYŇKA V PENZIONU

K dispozici je společná, nádobím plně vybavená kuchyňka s lednicí, indukčním vařičem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a kávovarem. Po dohodě je možné objednat snídaně.

STYLOVÁ SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST

Pro naše návštěvníky v Penzionu pod Špejcharem v Třeboni je připravena nová stylová společenská místnost s komfortním příslušenstvím, notebookem s internetem, automatickými krbovými kamny na pelety, šipkami a příjemným posezením.

 

Typy ubytování

  • Pokoje
  • Ubytování v soukromí

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Okolí

Možnosti v okolí

Penzion Pod Špejcharem se nachází jižně od historického centra v klidné části lázeňského města Třeboně za knížecím pivovarem, v územní části pod Světskou hrází. V jeho těsné blízkosti je Schwarzenberská sýpka - "špejchar" z roku 1890. Centrum města Třeboně je dostupné dvěma způsoby. Pěknou procházkou, možno i po hrázi rybníka Svět nebo po přírodní stezce podél Zlaté stoky, oboje trvá cca 10 minut. Knížecí pivovar, historické památky a převážná část restaurací, kaváren, cukráren a vinoték je v centru města nebo se nacházejí právě po cestě do centra. Díky poloze penzionu Pod Špejcharem jsou zde ideální podmínky i pro pěší turistiku i cykloturistiku.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI