Penzion Pohoda - Petříkov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V chalupě jsou celkem tři apartmá se samostatnými vchody. V přízemí se nachází dvě apartmá, v podkroví jedno. Každé přízemní apartmá obsahuje dvě čtyřlůžkové ložnice, dvě koupelny, dvě WC, kuchyň s jídelnou. Podkrovní apartmá obsahuje tři ložnice (2, 3 a 4 lůžka), kuchyň s jídelnou, koupelnu s vanou a sprchovým koutem, dvě WC. Všechny kuchyně jsou kompletně vybavené nádobím a zařízené (elektrický sporák s troubou, lednice, rychlovarná konvice). V objektu je ústřední topení a neomezeně teplá voda. Parkovat lze přímo u objektu. Možnost rybaření na soukromém rybníku, využití venkovních posezení a ohniště.

 

Chalupa je na samotě v obci Petříkov (mapa), 600 m od zastávky ČD na železniční trati České Budějovice – České Velenice (osmá stanice od Českých Budějovic).

Nachází se zde obchod se smíšeným zbožím, 2 hostince,dětské hřiště, 300 m lesní koupaliště, hluboké smíšené lesy bohaté na houby, borůvky a brusinky. 5 km od chalupy se nachází národní přírodní rezervace “Červené blato”, 10 km chráněný lesopark “Tereziino údolí” s vodopádem, 10 km Nové Hrady s gotickým hradem, 12 km park exotických zvířat Dvorec, 20 km Trocnov – rodiště Jana Žižky atd. Další služby ve vsi - kadeřnictví, masáže.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 


TOP SPACÁKY

 


TOP STANY

 


TOP KOLA