Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Pohůrka

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nově zrekonstruovaný penzion se nachází v klidné části Českých Budějovic. Ubytování  je vhodné pro rodinnou dovolenou i pro ty co navštíví České Budějovice pracovně. V našem penzionu nabízíme ubytování v kvalitně vybavených dvou a třílůžkových pokojích. Na každém pokoji lednička a TV s plochou obrazovkou. Každý pokoj má k dispozici vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Hosté mohou využívat kuchyň společnou pro 2 pokoje. Penzion má zdarma vlastní uzavíratelné parkoviště.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI