Penzion Putim

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš penzion je postaven na samém okraji vesnice Putim u fotbalového hřiště. Ubytování poskytujeme v deseti dvoulůžkových pokojích a dvou čtyřlůžkových apartmánech. Součástí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem, klozetem a fénem. V apartmánu je k dispozici větší koupelna s vanou, klozetem, bidetem a fénem. Stravování je zabezpečeno v objektu penzionu, kde provozujeme restauraci. Restaurace má i venkovní posezení na předzahrádce nebo v altánu s grilem a výčepem. Kromě klasického posezení jsme schopni uspořádat v naší restauraci a venkovním příslušenství s grilem rodinné oslavy, svatby, firemní večírek a teambuilding, školní sraz, školní večírek a další společenské akce. Rodiny s dětmi jistě rády uvítají možnost využití přilehlého dětského hřiště.
 

Bazén

V plánu je dostavba wellness centra, které bude nabízet klasický bazén, finskou saunu a whirpool pro čtyři osoby. K dispozici bude samozřejmě hostům penzionu, ale chystáme nabídnout welness služby i zájemncům tzv. z ulice. O dalším průběhu dostavby Vás rádi budeme informovat.

Svatby a firemní akce

Náš penzion je díky své klidné poloze ideálním místem pro pořádání svateb a svatebních večírků, firemních akcí, srazů, oslav nebo jiných společenských akcí. Kromě prostorné restaurace pro 42 osob také nabízíme venkovní posezení na terase nebo samostatný altán s grilem a výčepem.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI