Penzion Putim

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš penzion je postaven na samém okraji vesnice Putim u fotbalového hřiště. Ubytování poskytujeme v deseti dvoulůžkových pokojích a dvou čtyřlůžkových apartmánech. Součástí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem, klozetem a fénem. V apartmánu je k dispozici větší koupelna s vanou, klozetem, bidetem a fénem. Stravování je zabezpečeno v objektu penzionu, kde provozujeme restauraci. Restaurace má i venkovní posezení na předzahrádce nebo v altánu s grilem a výčepem. Kromě klasického posezení jsme schopni uspořádat v naší restauraci a venkovním příslušenství s grilem rodinné oslavy, svatby, firemní večírek a teambuilding, školní sraz, školní večírek a další společenské akce. Rodiny s dětmi jistě rády uvítají možnost využití přilehlého dětského hřiště.
 

Bazén

V plánu je dostavba wellness centra, které bude nabízet klasický bazén, finskou saunu a whirpool pro čtyři osoby. K dispozici bude samozřejmě hostům penzionu, ale chystáme nabídnout welness služby i zájemncům tzv. z ulice. O dalším průběhu dostavby Vás rádi budeme informovat.

Svatby a firemní akce

Náš penzion je díky své klidné poloze ideálním místem pro pořádání svateb a svatebních večírků, firemních akcí, srazů, oslav nebo jiných společenských akcí. Kromě prostorné restaurace pro 42 osob také nabízíme venkovní posezení na terase nebo samostatný altán s grilem a výčepem.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI