Penzion Radová

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Marcela Radová nabízí cenově dostupné ubytování v přízemním patře rodinného domku s vlastním vchodem, což zajišťuje naprosté soukromí. Objekt se nachází v klidné části krásného městečka Hluboká nad Vltavou nedaleko vlakového nádraží (cca. 1 km) a stanice autobusu (cca. 100m). Velká zahrada, terasa s posezením a pergola s krbem jsou ideální pro příjemné večerní posezení.

Rozvinutá síť cyklostezek (vhodná i pro in-line brusle), četné přírodní, historické a kulturní památky v kombinaci s kvalitně vybavenými sportovními a relaxačními areály poskytují širokou škálu možností využití volného času. V blízkosti se nachází i dvě koupaliště (Barborka - cca. 200m, městské - cca. 1km) a obchod (cca. 400 m). Více podrobností naleznete v jednotlivých rubrikách na našich internetových stránkách. Dopřejte si krásnou dovolenou u nás i Vy. Těšíme se na Vaši návštěvu !

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0