Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Ratejna

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám pohodovou dovolenou v našem nově zrekonstruovaném rodinném penzionu v klidné a tiché části blízko obce Horní Planá v lokalitě Lipno – Šumava. K dispozici je celkem 10 lůžek ve třech podkrovních pokojích. Na každém pokoji je TV a satelit. Pro rodiny s malými dětmi máme k dispozici dětskou postýlku. K dispozici jsou dvě sociální zařízení a prostorná jídelna s plně vybaveným kuchyňským koutem (lednice, vařič, nádobí, rychlovarná konvice) a šipkami. Pro úschovu kol slouží sklep. K dispozici je také prostorná zahrada vhodná k dětským hrám, grilování, posezení. Parkování je možné před objektem. Majitelé v objektu bydlí, plně respektují soukromí zákazníků. Vzdálenost k jezeru je cca 100 m. Lyžařské střediska (Hochficht a Kramolín) jsou vzdálená cca 20 km. Napojení na cyklostezku v blízkosti objektu. Rádi poradíme s výběrem výletů do okolí. Chalupa se nachází v obci Hůrka na Šumavě. K ubytování nabízíme podkroví objektu s celkem 10 místy. V podkroví se nachází 2 x sprcha a 2 x WC, každý pokoj má vlastní TV, satelit. V přízemí je společenská místnost s kuchyňským koutem. Rozloha objektu je 110 m2. K dispozici je také prostorná zahrada vhodná k dětským hrám, grilování, posezení o celkové výměře 400 m2. Vzdálenost k Lipnu je cca 100 m.

 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt
Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI