Penzion Ratmírák

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Ratmírák Jindřichův Hradec byl oficiálně otevřen v roce 2011. Ubytování na břehu Ratmírovského rybníka Vám zajistí překrásný výhled. Malebná obec Malý Ratmírov Vám přinese odpočinek, relaxaci a klid, kterého je v rušných městech nedostatek. Užijte si nerušené soukromí v krásném prostředí kraje jižní Čechy a přírodního parku Česká Kanada.

Penzion Ratmírák Jindřichův Hradec je ideálním výchozím místem pro pořádání výletů po kraji jižní Čechy. Ubytování v přírodním parku je rájem pro turisty i cykloturisty. Přímo obcí Malý Ratmírov prochází turistické značení. Centrum města Jindřichův Hradec si zamilují zejména příznivci historických památek.  

Dovolená pro rodiny s dětmi

Ubytování v penzionu Ratmírák je vhodné i pro rodiny s dětmi. Děti se mohou zabavit na venkovním dětském koutku, kde je pískoviště se skluzavkou. Starší děti uvítají privátní bazén, stolní fotbal či kulečníkový stůl. Dále je možné zapůjčení plavidla. Jindřichův Hradec a penzion Ratmírák je dobrou volbou pro Vaši rodinnou dovolenou.

Apartmány v penzionu

Většina apartmánů Penzionu Ratmírák jsou vybaveny terasou ale všechny mají krásný výhled na Ratmírovský rybník. Penzion se nachází v klidném prostředí obce Malý Ratmírov v jižních Čechách. Apartmány jsou stylově a moderně zařízeny.

Apartmány jsou vhodné pro klienty s vyššími nároky na ubytování. Součástí penzionu je stylová Vinárna u Raka. Rodiny s dětmi ocení privátní bazén a dětský koutek.

 

Tipy na další penziony jižní Čechy


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

 

 
Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Jana Svačinová
Jana Svačinová 22. Březen 2015 - 14:38
Počet hlasů: 1394
Tohle ubytování v jižních Čechách, to byla přímo skvělá nabídka na krásnou dovolenou, PENZION RATMÍRÁK vypadá moc lákavě. Určitě se zde budeme vracet
Hodnocení: 
5
Average: 5 (1 vote)
Obrázek uživatele makrela
makrela 22. Květen 2014 - 23:17
Počet hlasů: 1386
Je to paráda! Děkuju moc za všechno!
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)
Obrázek uživatele Admin
Admin 23. Květen 2014 - 16:19
Počet hlasů: 1336
Nemate za co pane Makrelo :-)
Hodnocení: 
2
Average: 2 (1 vote)

Přidat recenzi

Ubytování v okolí
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 4

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI