Penzion Ratmírák

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Ratmírák Jindřichův Hradec byl oficiálně otevřen v roce 2011. Ubytování na břehu Ratmírovského rybníka Vám zajistí překrásný výhled. Malebná obec Malý Ratmírov Vám přinese odpočinek, relaxaci a klid, kterého je v rušných městech nedostatek. Užijte si nerušené soukromí v krásném prostředí kraje jižní Čechy a přírodního parku Česká Kanada.

Penzion Ratmírák Jindřichův Hradec je ideálním výchozím místem pro pořádání výletů po kraji jižní Čechy. Ubytování v přírodním parku je rájem pro turisty i cykloturisty. Přímo obcí Malý Ratmírov prochází turistické značení. Centrum města Jindřichův Hradec si zamilují zejména příznivci historických památek.  

Dovolená pro rodiny s dětmi

Ubytování v penzionu Ratmírák je vhodné i pro rodiny s dětmi. Děti se mohou zabavit na venkovním dětském koutku, kde je pískoviště se skluzavkou. Starší děti uvítají privátní bazén, stolní fotbal či kulečníkový stůl. Dále je možné zapůjčení plavidla. Jindřichův Hradec a penzion Ratmírák je dobrou volbou pro Vaši rodinnou dovolenou.

Apartmány v penzionu

Většina apartmánů Penzionu Ratmírák jsou vybaveny terasou ale všechny mají krásný výhled na Ratmírovský rybník. Penzion se nachází v klidném prostředí obce Malý Ratmírov v jižních Čechách. Apartmány jsou stylově a moderně zařízeny.

Apartmány jsou vhodné pro klienty s vyššími nároky na ubytování. Součástí penzionu je stylová Vinárna u Raka. Rodiny s dětmi ocení privátní bazén a dětský koutek.

 

Tipy na další penziony jižní Čechy


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

 

 
Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Jana Svačinová
Jana Svačinová 22. Březen 2015 - 14:38
Počet hlasů: 1027
Tohle ubytování v jižních Čechách, to byla přímo skvělá nabídka na krásnou dovolenou, PENZION RATMÍRÁK vypadá moc lákavě. Určitě se zde budeme vracet
Hodnocení: 
5
Average: 5 (1 vote)
Obrázek uživatele makrela
makrela 22. Květen 2014 - 23:17
Počet hlasů: 1013
Je to paráda! Děkuju moc za všechno!
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)
Obrázek uživatele Admin
Admin 23. Květen 2014 - 16:19
Počet hlasů: 967
Nemate za co pane Makrelo :-)
Hodnocení: 
2
Average: 2 (1 vote)

Přidat recenzi

Ubytování v okolí
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 4