Penzion a restaurace Římov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion a restaurace Římov - rekreace Jižní čechy

Rádi Vás ubytujeme v našem rodinném penzionu s restaurací nacházející se v příjemném prostředí Vesničky Římov, která je významným jihočeským poutním místem. Nachází se asi 14 km jižně od Českých Budějovic na toku řeky Malše v nadmořské výšce 480 m. Kapacita penzionu jsou 3 pokoje po 4 lůžkách. Nabízíme zájezdní hostinec s kapacitou až 260 osob. Můžete u nás pořádat svatby, firemní akce i soukromé oslavy.

 

Kapacita penzionu jsou 3 pokoje po 4 lůžkách při cenách 250 CZK / osoba / noc, v případě jedné osoby na pokoji je cena 300 CZK / noc. V případě delšího pobytu je platí smluvní ceny, dle dohody.

 

 


Tipy na penziony jižní Čechy


 

 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Pro zjištění aktuálních cen použijte prosím "Kontaktní formulář"

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Okolí penzionu

Okolí penzionu je chráněnou krajinnou oblastí a zároveň lákavou lokalitou pro cykloturistiku, procházky přírodou či návštěvu nedalekých historických památek. Mezi nejlákavější lokality v okolí patří město České Budějovice, zámek hluboká či UNESCO chráněné město Český Krumlov. Další možností je využít zoologické zahrady či bohaté sítě místních cyklostezek.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI