Penzion Rex

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Disponujeme osmi pokoji, z toho třemi 4 lůžkovými, dvěmi 2 lůžkovými, jedním 1 lůžkovým a jedním dvoulůžkovým apartmánem (vše s ožností přistýlek). Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, koupelnu. Některé výhled na jezero Lipno.Free-Wifi internet v RESTAURACI ZDARMA. Penzion je určen pro rodinnou rekreaci i komerční účely.

Můžete houbařit, projet se na koni, na kole, in-line bruslích, zahrát si tenis, golf, minigolf nebo bowling (Horní Planá), využít blízké welnesscentrum (Frymburk) nebo se jen procházet či zamířit k některému ze zajímavých turistických cílů (např. Český Krumlov) či se přiblížit přívozem na zříceninu nějvýše položeného hradu v Čechách Vítkův hrádek.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI