Penzion Rex

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Disponujeme osmi pokoji, z toho třemi 4 lůžkovými, dvěmi 2 lůžkovými, jedním 1 lůžkovým a jedním dvoulůžkovým apartmánem (vše s ožností přistýlek). Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, koupelnu. Některé výhled na jezero Lipno.Free-Wifi internet v RESTAURACI ZDARMA. Penzion je určen pro rodinnou rekreaci i komerční účely.

Můžete houbařit, projet se na koni, na kole, in-line bruslích, zahrát si tenis, golf, minigolf nebo bowling (Horní Planá), využít blízké welnesscentrum (Frymburk) nebo se jen procházet či zamířit k některému ze zajímavých turistických cílů (např. Český Krumlov) či se přiblížit přívozem na zříceninu nějvýše položeného hradu v Čechách Vítkův hrádek.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI