Penzion Ricci

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension Ricci je rodinný penzion, který nabízí ubytování v soukromí. Pokoje určené k pobytu se nacházejí v patře rodinného domu se samostatným vchodem. Dům byl zkolaudován v roce 1993 a je situován v okrajové klidné části obce Křemže. Vzdálenost od nejbližších měst, Českých Budějovic a Českého Krumlova, je 15 kilometrů.Více informací o městysi poskytnou stránky www.kremze.cz. V blízkém, ale i vzdáleném okolí, je mnoho přírodních a historických zajímavostí, sportovních zařízení a velmi využívané cyklistické a turistické trasy.Využít lze i nabídku některé z půjčoven lodí a raftů lákající ke sjetí řeky Vltavy. V zimních měsících jsou připraveny běžkařské stopy a pro nenáročné lyžaře několik místních svahů.

Pension Ricci je rodinný penzion, který nabízí ubytování v soukromí. Vybavení pokojů je standardní – lůžka, stůl, židle, šatní skříň, televize. Pro přípravu pokrmů je zde vybavená kuchyň – el. sporák s troubou, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí a jídelní kout – rohová lavice, židle, stůl. Sociální zařízení zahrnuje koupelnu s vanou a sprchou, umyvadlo a WC. V případě pronájmu samostatných pokojů jsou kuchyň a soc. zařízení společnými prostory. V ceně ubytování je ložní povlečení, ručníky a utěrky, el. energie, voda a místní poplatky.

Na přilehlé zahradě je pro trávení volného času k dispozici posezení v pergole s možností grilování v krbu. K osvěžení je připraven zahradní bazén. Pokud si hosté přivezou kola, je možné je bezpečně uschovat. Parkovat auta lze na uzavřené zahradě, na přilehlé ulici nebo na nedalekém parkovišti. Pokud máte psa či jiné domácí zvíře, můžete ho vzít k nám s sebou.

Náš pension je sice malý, ale pouze svými rozměry, nikoliv úrovní nabízených služeb. V tomto nás ujišťuje fakt, že se k nám hosté rádi vracejí.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI