Penzion Rožmberk

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

K ubytování jsme pro Vás připravili komfortně zařízené pokoje se sociálním zařízením v přízemí a 1. patře domu. Ubytování v sezoně nabízíme se snídaní. K posezení s přáteli můžete využít společenskou místnost nebo zahradní terasu s grilem. Děti potěší velká zahrada a také přímý přístup k řece Lužnici. Přímo u Penzionu, ze břehu řeky, můžete chytat ryby, Vaším autem můžete parkovat zdarma přímo u domu na našem parkovišti. Kapacita penzionu je 32 osob a ubytování nabízíme v jedno- až čtyřlůžkových pokojích a dvojlůžkovém apartmánu. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC. Pokoje disponují miniledničkou, rychlovarnou konvicí a hrníčky. Tři z našich pokojů mají balkon. Ručníky pro hosty jsou na pokojích samozřejmostí. Apartmán má vlastní kuchyňský kout s miniledničkou a rychlovarnou konvicí, koupelnu se sprchou a WC. Nabízíme klidné ubytování se snídaní  v hlavní sezoně.

Něco navíc

Hosté mají k dispozici velkou zatravněnou zahradu s dětskou trampolínou s ochrannou sítí, venkovní terasu, společenskou místnost, zastřešený  kolostav a parkoviště. V sousedství našeho penzionu se nachází „kiosek“, kde si hosté mohou zakoupit nápoje, nanuky i něco malého na zub.
Naše služby zdarma

Naše služby zdarma

  • Připojení wi-fi v celém objektu.
  • Interiér penzionu je nekuřácký.
  • Na vyžádání máme k dispozici dětskou postýlku a dětskou sedačku.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI