Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Rožmberk Royale

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Luxusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastní koupelnou, toaletou, TV - satelitem a s možností připojení na internet. Jednou z předností tohoto pensionu je letní terasa s výhledem na řeku, nad níž se rozléhá nádherný rožmberský zámek. Bezbariérový přístup, TV-satelit a možnost připojení na internet zdarma v každém pokoji. Srdečně Vás zveme k prožití krásných chvil v našem pensionu. Nabízíme zimní dovolenou za zvýhodněné ceny. Rožmberk nad Vltavou je romantickým místem nejenom v létě, ale i v zimě, navíc s rozmanitými možnostmi zimních sportů.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI