Penzion Skalíček

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v malém městečku Kunžak nabízí pobyt v srdci České Kanady, která je pro svou čistotu a nabídku rekreačních aktivit stále více objevovanou a navštěvovanou oblastí. Pro celoroční rekreaci je k dispozici devět nově vybudovaných pokojů. Obývací pokoje jsou standardně vybaveny dvěma lůžky a rozkládacím sofa s možností dalších dvou lůžek. Předsíň, prostorná koupelna s WC a sprchovým koutem jsou součástí ubytování. Pokoje se nacházejí v prvním a druhém patře hlavní budovy a nejsou bezbariérové. Objekt je uzavřený (typ selského dvora), úschova kol, lyží a sportovních potřeb je možná. Domácí atmosféru s maximálním důrazem na soukromí ocení hlavně zájemci o rodinnou dovolenou. Jídelna a společenská místnost umožňuje klidné prožití chvil podvečerního odpočinku u krbu a sklenky dobrého moravského vína. Zvěřinové a rybí speciality se staly již tradiční vyžadovanou součástí nabídky.

V části zahrady je připraveno letní posezení s možností ochutnat grilované a uzené speciality.

Celý objekt je vzhledem k rodinnému typu ubytování nekuřácký. Pro kuřáky máme připravena kuřácká místa.
V objektu je k dispozici útulná vinárna s víceúčelovou společenskou místností zařízenou pro rodinné, společenské a firemní akce včetně vzdělávacích kurzů vybavená adiovizuální technikou včetně dataprojektoru a velkoplošné televize.

Jarní prázdniny s výukou plavání a angličtiny

Zahájení kurzu je vždy v neděli v 15,00 hod. v areálu penzionu Skalíček.
Ukončení kurzu je následnou sobotu do 11,00 hod.

Kurz je vhodný pro děti od 9 - 14 let. V případě zájmu je možno změnit vyučovací jazyk na němčinu.
Podmínkou je uplavat 25 m jedním plaveckým způsobem!

Obsah kurzu:

Vyučování anglického jazyka probíhá po skupinách dle stupně znalostí dětí a je zaměřena na konverzaci. Je využíváno audio a videotechniky. Výuku provádí zkušení pedagogové.

Výuka plavání probíhá na plaveckém stadionuv J. Hradci (14 km od penzionu) pod vedením zkušených cvičitelů plavání plavecké školy. Děti jsou rozděleny do skupin dle výkonnosti a stupně zvládnutí jednotlivých plaveckých způsobů. Výcvik je zaměřen na zdokonalení plaveckých způsobů kraul, znak, prsa a fyzickou zdatnost dětí. Součástí plavání je regenerace a zábava v areálu aquaparku.

 • V ceně kurzu je:
 • 6 x ubytování
 • 5 x doprava Kunžak - J. Hradec a zpět
 • 6 x plná penze
 • 5 x 2 hodiny výuky plavání
 • 5 x 2 hodiny výuky angličtiny
 • celodenní dozor a pojištění

Celková cena kurzu je 5.500,- Kč

Vedoucí organizační pracovník kurzů : PaedDr. František Skřičil

Ubytování:
Ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích se samostatnou koupelnou a WC.

Stravování:
Plná penze v penzionu Skalíček, výběr jídel s ohledem na děti.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI