Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion Sladová - Český Krumlov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Sladová - komfortní ubytování v Českém Krumlově

Nabízíme ubytování v útulném penzionu v centru Českého Krumlova. Celková kapacita je 12 lůžek. Pokoje jsou vybaveny TV, vlastní koupelnou, ledničkou, fénem, připojením k WiFi. Zajištění snídaní formou bufetu. K dispozici je minibar a kuchyňka s kávou a čajem. V centru blízko zámku. Parkování je zajištěno na centrálním parkovišti vzdáleném 7 minut chůze. Příjezd do penzionu je od 14:00 do 16:00. Odjezd potom do 10:00.

 

Ubytování v penzionu

Vychutnejte si tu pravou atmosféru Českého Krumlova a ubytujte se přímo v jeho historickém centru. Penzion Sladová je zrekonstruovaným renesančním domem, který najdete v malebné uličce se zajímavou řemeslnickou historií. Pokoj si můžete vybrat v přízemí, prvním patře či podkroví našeho penzionu s výhledem na státní hrad a zámek Český Krumlov či do malebné uličky. Všechny pokoje disponují vlastní koupelnou s toaletou, úložným prostorem pro šatstvo, křesly, konferenčním stolkem, lednicí, TV, WiFi připojením, lůžkovinami, ručníky s osuškami a vysoušečem vlasů.

Návštěvníci mají k dispozici společenskou místnost s počítačem s internetem a stoly se židlemi k posezení. Využít můžete i kuchyňský kout, kde vám nabízíme neomezenou konzumaci kávy a čaje. Případně si dejte nápoje či slané pochutiny v našem samoobslužném minibaru.

 

Typy ubytování

 • Pokoje
 • Penziony
 • Ubytování v soukromí

 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Okolí

Město Český Krumlov

Nechte se uchvátit městem s historií sahající až do roku 1253. Romantickou atmosféru města dotváří esovitý meandr řeky Vltavy, malé uličky, historické domky, různé hospůdky, kavárny a obchůdky s uměleckými předměty.

 

Státní hrad a zámek Český Krumlov

Navštivte dominantu našeho města, národní kulturní památku, která je zapsána do Seznamu památek světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Těšit se můžete na 5 zámeckých nádvoří, 40 budov, 7 hektarů zahrady, 3 prohlídkové okruhy, zámecké barokní divadlo a hradní muzeum.

 

Českokrumlovský pivovar

Od samotného počátku se v našem městě vařilo pivo. Při návštěvě Českého Krumlova byste neměli opomenout ochutnání místního piva Eggenberg. Můžete si prohlídnout jak samotný pivovar, tak i jeho zahrady.

 

Muzea a galerie

 • Při poznávání Českého Krumlova můžete navštívit i řadu muzeí a galerií.
 • Milovníky umění jistě zaujme Egon Schiele Art Centrum se stálou expozicí malíře Egona Schieleho či Museum Fotoatelier Seidel.
 • Pro bližší seznámení s historií Českého Krumlova doporučujeme navštívit Regionální vlastivědné muzeum.
 • Za jihočeskou raritu jsou pokládány vltavíny, které si můžete prohlédnout v Muzeu vltavínů.

 

Okolí Českého Krumlova

Krajina v okolí města je lákavá pro pěší turistiku či cykloturistiku.

Z okolním kopců se naskýtají výhledy na esovité meandry řeky Vltavy protékající Českým Krumlovem.

Aktivní dovolenou si můžete zpříjemnit hraním golfu, raftingem či vodním putováním po Vltavě.

Pokud chcete poznat místní přírodu, vydejte se do CHKO Blanský les a neopomeňte rozhlednu Kleť. Doporučujeme navštívit i vodní nádrž Lipno a Národní park Šumava.

 

Vodní aktivity

Celým Českým Krumlovem protéká řeka Vltava a nabízí tak řadu vodních aktivit.

Místní půjčovny nabízí kánoe i stabilnější rafty.

V případě nepřízně počasí je v blízkosti centra města krytý bazén.

 

Zimní aktivity

Pokud se chystáte Český Krumlov navštívit v zimním období, doporučujeme vám výlet do Skiareálu Lipno (Kramolín), který je vzdálen 30 km.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0