Penzion Slunečná

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension Slunečná Vám nabízí osm apartmánů, nadstandardních plochou, řešením i vybavením. Apartmány se nachází ve dvou originálních zrestaurovaných staveních – Dům s vltavskou vyhlídkou (obrázek této sekce v levém horním rohu) a Dům v samotném srdci farmy.  penzionu se nachází stylová společenská místnost, kde se dají pořádat semináře, školení, příjemná posezení, se zázemím poloprofesionální kuchyně.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI