Penzion Slunečná

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension Slunečná Vám nabízí osm apartmánů, nadstandardních plochou, řešením i vybavením. Apartmány se nachází ve dvou originálních zrestaurovaných staveních – Dům s vltavskou vyhlídkou (obrázek této sekce v levém horním rohu) a Dům v samotném srdci farmy.  penzionu se nachází stylová společenská místnost, kde se dají pořádat semináře, školení, příjemná posezení, se zázemím poloprofesionální kuchyně.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI