Penzion Svojše

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Svojše se nachází v klidné části města Český Krumlov, a to pouhých 7 minut chůze od centra města a 5 minut chůze  od autobusového nádraží. Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, dále pak také v apartmánu. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a sociální zařízení. Dvoulůžkové pokoje Komfort jsou větší než Standard a umožňují přístup na terasu přímo z pokoje.

V cenách jsou zahrnuty snídaně. U třílůžkových a čtyřlůžkových pokojů je cena adekvátně snížena (viz. ceník). Snídaně je podávána na pokoj, v letním období je možné posnídat na terase. Terasa je orientována směrem na jih - umožňuje tedy výhled na Křížovou horu, ale i kostel sv. Víta a okolní krajinu. Jedinečným zážitkem je pak právě výstup podél kapliček ke kapli na Křížové hoře, odkud lze spatřit vrcholky Blanského lesa, rozhlednu Kleť a celé město Český Krumlov máte před sebou jak na dlani.

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích a apartmánu. Každý pokoj má svou vlastní koupelnu a sociální zařízení. Penzion se nachází 7 minut chůze od centra. Posezení (snídaně) na velké otevřené terase situované na jih. Parkovat je možné přímo u penzionu zdarma. Parkoviště je na noc zamčené. V penzionu je k dispozici WIFI připojení zdarma. Checkout (odhlášení) - 11:00

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0