Penzion Terezka

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension Terezka - Lipno, Frymburk. Nabízíme Vám ubytování v komfortních apartmánech penzionu Terezka
ve Frymburku, na břehu Lipenského jezera. Penzion stojí na kraji náměstí, vedle parku. Nejbližší osvěžovna je vzdálena 63 kroků, nejvzdálenější 257.

Pension Terezka se nachází ve Frymburku na břehu Lipna. Z Prahy je to k nám 199 km (3 hodiny pohodlné jízdy). Frymburk je malebné městečko (přesněji a oficiálně městys) a je přirozeným turistickým centrem Lipenska. Je to od nás kousek na všechny strany - 8 km na Lipno a do skiareálu Lipno - Kramolín, 18 km do Horní Plané k rodnému domku Adalberta Stiftera, pár set metrů převozem na druhou stranu Lipna na Frýdavu a Přední Výtoň, a odsud necelých 6 km do sousedního Rakouska.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI