Penzion Tina

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Celková kapacita penzionu je 24 lůžek v 8 pokojích. Všechny pokoje je možno využívat jako dvojlůžkové resp. jednolůžkové.  Pokoj je vybaven sociálním zařízením (sprcha, WC), možno televizorem, každý pokoj ma balkon, ubytovaní mohou využívat společnou kuchyňku. Ke zpříjemnění pobytu lze využít, posilovnu, jídelnu, kde se podávají snídaně. (večeře je možno rezervovat na nedalekém náměstí v několika možných restauracích, cca 700m). V letních měsících (květen-září) lze využít možnost koupání ve vlastním bazénu se solárním ohřevem, posedět u venkovního baru a případně se občerstvit ve venkovním baru, grilování, využít půjčovnu trackingových kol, zahrát si stolní tenis, pro děti k dispozici trampolína, možnost bezplatného připojení na vysokorychlostní internet, zahrát si ruské kuželky. 00 metrů od penzionu je vybudován nový aquapark. Kolem Prachatic je v zimní době udržováno několik běžeckých stop na vrchol Libína.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI