Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion U Badyho

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Typ a kapacita objektu: 2 samostatné apartmány (8 lůžek + 2 přistýlky) a 1 pokoj pro 2-4 osoby. apartmán A - 4 lůžka, 2 ložnice, velká obytná kuchyně s rozkládacím gaučem (možnost přistýlky 2 osob), koupelna se sprchovým koutem a WC, celková rozloha apartmánu 60 m2.

apartmán B - 4 lůžka, 1 ložnice, obytná kuchyně s dvoulůžkem, , koupelna se sprchovým koutem a WC, lodžie, celková rozloha apartmánu 65 m2.

pokoj - 2-4 lůžka, koupelna s vanou a WC, celková rozloha 55 m2.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI