Penzion u Beránků

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Dovolená v Jižních Čechách na okraji CHKO Třeboňsko v blízkosti mnoha historických památek, nádherných lesů a rybníků. Výborná příležitost pro houbaře a milovníky přírody. Jedná se o ubytování v klasické jihočeské chalupě v obci Roseč, 10 km jihozápadně od Jindřichova Hradce. Chalupa je rozdělena na tři části. Jednu obývá majitel, druhá slouží k ubytování a ve třetí je malá hospůdka, kde domácí pohodu podtrhuje domácí kuchyně. Ubytování má 8 lůžek. V přízemí je kuchyňský kout zařízený lednicí, mikrovlnou troubou a varnou konvicí. Dále je menší pokoj o dvou lůžkách a samostatné bezbariérové sociální zařízení s WC. Přízemí má bezbariérový přístup. Přístup i pro vozíčkáře. V podkroví jsou dva pokoje, každý se třemi lůžky se společnou koupelnou a WC. Možnost celoročního ubytování, dle přání klienta, vhodné i pro pracovní skupiny.

Parkování auta je možné přímo u objektu. K dispozici je postýlka, úschovna kol, uzavřené pískoviště, houpačky, hřiště na fotbal a nohejbal.

Služby v obci: obchod, masáže, pošta

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI