Penzion U Černého čápa

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion u Černého čápa nabízí svým návštěvníkům pobyt v oblíbené oblasti Jindřichohradecko. Ubytování nabízíme ve stylovém penzionu, který je vhodným místem pro Vaši dovolenou v soukromí. Ubytování v moderních pokojích a apartmánech - 6 dvoulůžkových pokojů - 1 jednolůžkový pokoj - 1 double pokoj (dva pokoje oddělené chodbičkou se společnou koupelnou) - 1 apartmán mezaninového typu (obývací pokoj se 3 mi přistýlkami, v patře ložnice a jedna přistýlka) Pokoje jsou standardně vybaveny vlastním WC a sprchovým koutem. (Chatka má navíc vlastní saunu). Dále pokoje nabízí telefon, televize se satelitním příjmem a možnost připojení k internetu. Vydatné snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování. Jindřichohradecko je místem, kde si užije celá Vaše rodina. V prostorách penzionu U Černého čápa se nachází stylová restaurace s kapacitou 40 míst, kde si můžete v klidu vychutnat některou z položek našeho bohatého jídelního menu.
 

Pobyty

Penzion U Černého čápa nabízí svým návštěvníkům oblíbené víkendové pobyty v kraji jižní Čechy.
Vybraný pobyt si užijete ve stylovém penzionu nedaleko města Jindřichův Hradec. Prožijte
víkendový pobyt v soukromí v bezprostřední blízkosti řeky Nežárky.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI