Penzion U Černého čápa

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion u Černého čápa nabízí svým návštěvníkům pobyt v oblíbené oblasti Jindřichohradecko. Ubytování nabízíme ve stylovém penzionu, který je vhodným místem pro Vaši dovolenou v soukromí. Ubytování v moderních pokojích a apartmánech - 6 dvoulůžkových pokojů - 1 jednolůžkový pokoj - 1 double pokoj (dva pokoje oddělené chodbičkou se společnou koupelnou) - 1 apartmán mezaninového typu (obývací pokoj se 3 mi přistýlkami, v patře ložnice a jedna přistýlka) Pokoje jsou standardně vybaveny vlastním WC a sprchovým koutem. (Chatka má navíc vlastní saunu). Dále pokoje nabízí telefon, televize se satelitním příjmem a možnost připojení k internetu. Vydatné snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování. Jindřichohradecko je místem, kde si užije celá Vaše rodina. V prostorách penzionu U Černého čápa se nachází stylová restaurace s kapacitou 40 míst, kde si můžete v klidu vychutnat některou z položek našeho bohatého jídelního menu.
 

Pobyty

Penzion U Černého čápa nabízí svým návštěvníkům oblíbené víkendové pobyty v kraji jižní Čechy.
Vybraný pobyt si užijete ve stylovém penzionu nedaleko města Jindřichův Hradec. Prožijte
víkendový pobyt v soukromí v bezprostřední blízkosti řeky Nežárky.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI