Penzion U černého kohouta

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pokoje jsou vhodné pro vás, co nekoukáte po luxusu. Avšak oceníte soukromí, rodinné zázemí a k tomu třeba jídlo z vlastní kuchyně...mikrovlnka, tv, lednice, el.sporák, konvice, nádobí i příbory vždy připraveny. Sprcha, barová kuchyně, toaleta pro pět lidí v přízemí i o patro víš, oddělený pokoje a v klidu spíš.

 

Koupání, opalování před i po bouřce, pěkné výhledy do okolí.  Výlet na jachtě nebo na přívozu. Vydat se stezkou Medvědí, či v Korunách stromů. Borůvky, zelené louky i Vltavy peřeje.

Lákají vás zámky, muzea či zříceniny? Dívčí kámen, Rožmberk, Český Krumlov. S techniky do podzemí vodní elektrárny. Pro děti Hořické pohádky, rozhled obstará Svatý Tomáš. Zažít adrenalin na bobové a lanové dráze. Klášter Vyšší Brod, Plešné jezero, Kamenné moře, Čertova stěna, večer zajít do letního kina. Točit se v Krumlově na hledišti, či na grafitu pod ním. Cokoli si vybetere, vždy to bude správně.

A  za humny je cesta do Santiaga, k tomu všemu bankomat na obecním úřadu, zacházka jen dvacet metrů.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0