Penzion U Dřevěného ptáka

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování v penzionu U dřevěného ptáka. Mimo ubytování zde naleznete také restauraci s barem, venkovní posezení, společenské hry a široké spektrum zajímavých cílů pro vaše výlety. Penzion se nachází na klidném místě v typické jihočeské vesničce Selibov, na trase Praha - České Budějovice, mezi Pískem a Protivínem.

Naleznete u nás ubytování až pro dvacet osob, v sedmi pokojích. Ve všech podkrovních pokojích (a v jednom apartmánu v přízemí) je k dispozici televize. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou a záchodem, umyvadlem a sprchovým koutem. K dispozici vám je i společná kuchyňka(varná deska, mikrovlná trouba, varná konvice, nádobí, příbory, lednice).

Kapacita naší restaurace je 30 míst, v salonku 15 míst a u baru 8 míst. Místo je vhodné nejen pro příjemné trávení času u oběda či večeře, ale také pro uspořádání svatebních oslav, večírků, nebo školení se zajištěním individuálního odvozu po akci.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI