Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion u Hájků

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme vám ubytování v našem klidném, rodinném penzionu, který je vzdálen cca. 320m od lanové dráhy na Kleť. K dispozici je vám mimo jiné vybavený apartmán, terasa, venkovní ohniště a wifi internet. Vše je pro vás připraveno po celý rok, ať je zima nebo léto.  Nabízíme celoroční ubytování ve třípokojovém apartmánu. Jeden pokoj je vybaven dvěma lůžky, druhý pokoj jedním lůžkem s přistýlkou a třetí pokoj je obytný. Je vybaven mimo jiné gaučem (rozkládací 1 1/2 lůžka) a kuchyňskou linkou. K dispozici je též dětstká postýlka.

Dům je na polosamotě u lesa v CHKO Blanský les a apartmán je situovaný v samostatné části přízemí tohoto domu. Apartmán je dále vybaven 2 WC, koupelnou se sprchou, TV se satelitem a wi-fi připojením k internetu. Penzion stojí na velkém oploceném pozemku, máme zde i ohniště na grilování a samozřejmě parkování přímo u penzionu zdarma.

Nabízíme vám snídaně přímo v penzionu. Obědy a večeře si můžete uvařit sami v kuchyňce nebo si zajít do cca. 200 metrů vzdálené restaurace. K dispozici je krytá terasa.

Služby poskytované v našem penzionu

 

 • - celoroční ubytování v apartmánu v samostatné části přízemí nového rodinného domu;
 • - na pokoji TV se satelitem, 2 WC, koupelna se sprchou, wi-fi internet, tři lůžka, jedna přistýlka, gauč (rozkládací 1 1/2 lůžka) a dětská postýlka;
 • - u penzionu velký oplocený pozemek, ohniště, parkování, krytá terasa;
 • - možnost vlastního vaření v kuchyňce, která je k dispozici, v blízkosti (cca. 200m) restaurace;
 • - v prostorách penzionu se nekouří;
 • - penzion není zařízen pro ubytování zvířat.
   

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI