Penzion u Hesů

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion u Hesů, který poskytuje celoroční ubytování v jižních Čechách. Náš rodinný penzion nabízí pohodlné a přitom levné ubytování v Jindřichově Hradci. Dětem do 3 let nabízí Penzion u Hesů ubytování ZDARMA. Ubytování v Penzionu u Hesů, to je ubytování v malém rodinném penzionu v klidné lokalitě v blízkosti historického centra města Jindřichův Hradec v jižních Čechách. Penzion u Hesů je obklopen velkou upravenou zahradou se zázemím pro děti (dřevěný domeček s klouzačkou, kolotoč, pískoviště, trampolína, bazén, houpačky).

Ubytování jižní Čechy si můžete zvolit v:

    3 lůžkovém pokoji s balkonem
    3 lůžkovém pokoji
    4 lůžkovém pokoji

Pokoje jsou nově zařízené (postele, konferenční stolek, křesla nebo židle, noční stolky s lampičkami, šatní i policová skříň, TV, osušky a ručníky).

Penzion u Hesů je vhodným místem pro Vaši dovolenou a ubytování v jižních Čechách nebo přímo v Jindřichově Hradci.

Penzion u Hesů se snaží o to, aby hosté byli spokojeni a znovu se do penzionu vraceli. Neurčuje si minimální počet osob pro ubytování, ani minimální počet nocí. Ochotně v penzionu ubytujeme i 1 hosta na 1 noc. Ceny si Penzion u Hesů stanovuje za osobu a noc, nikoliv podle počtu lůžek v pokoji.

Penzion u Hesů, to je kvalitní a cenově dostupné ubytování v jižních Čechách, v jedné z nejvyhledávanějších lokalit v republice.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI