Penzion u Hesů

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion u Hesů, který poskytuje celoroční ubytování v jižních Čechách. Náš rodinný penzion nabízí pohodlné a přitom levné ubytování v Jindřichově Hradci. Dětem do 3 let nabízí Penzion u Hesů ubytování ZDARMA. Ubytování v Penzionu u Hesů, to je ubytování v malém rodinném penzionu v klidné lokalitě v blízkosti historického centra města Jindřichův Hradec v jižních Čechách. Penzion u Hesů je obklopen velkou upravenou zahradou se zázemím pro děti (dřevěný domeček s klouzačkou, kolotoč, pískoviště, trampolína, bazén, houpačky).

Ubytování jižní Čechy si můžete zvolit v:

    3 lůžkovém pokoji s balkonem
    3 lůžkovém pokoji
    4 lůžkovém pokoji

Pokoje jsou nově zařízené (postele, konferenční stolek, křesla nebo židle, noční stolky s lampičkami, šatní i policová skříň, TV, osušky a ručníky).

Penzion u Hesů je vhodným místem pro Vaši dovolenou a ubytování v jižních Čechách nebo přímo v Jindřichově Hradci.

Penzion u Hesů se snaží o to, aby hosté byli spokojeni a znovu se do penzionu vraceli. Neurčuje si minimální počet osob pro ubytování, ani minimální počet nocí. Ochotně v penzionu ubytujeme i 1 hosta na 1 noc. Ceny si Penzion u Hesů stanovuje za osobu a noc, nikoliv podle počtu lůžek v pokoji.

Penzion u Hesů, to je kvalitní a cenově dostupné ubytování v jižních Čechách, v jedné z nejvyhledávanějších lokalit v republice.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0