Penzion U Husovy kaple

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V rodinném penzionku se zahradou a parkováním na dvoře, který zároveň slouží jako chalupa, se ubytujete za velmi příznivé ceny. V přízemí jsou 2 prostorné čtyřlůžkové pokoje každý s vlastním sociálním zařízením, TV a ledničkou. V patře je 2-lůžkový pokoj s vlastní koupelnou a WC, TV a kuchyňkou. Vybavená kuchyň s posezením pro 10 osob je společná pro oba pokoje. Každý pokoj má své topení (možnost regulace teploty) a boiler. Zahrada s posezením a přenosným grilem k dispozici. Parkování v uzavřeném dvoře, úschova kol. WiFi připojení po celém domě.
 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Petra L.
Petra L. (nepřihlášený) 15. Srpen 2021 - 12:00
Počet hlasů: 18
Ubytování v rodinném domě. Hodnotím pokoj v prvním patře. Do pokoje je přístup jen po velmi strmém točitém schodišti. Sociální zařízení na pokoji jen částečně, toaleta mimo pokoj na chodbě, přímo nad příkrým schodištěm (hlavně v nosí velmi nepříjemné). Kuchyňka na pokoji také jen z části, lednice a dvouplotýnkový elektrický vařič rovněž mimo pokoj nad schodištěm. Na pokoji dvě staré rozvrzané postele, takže i při sebemenší pohybu jste stále vzhůru. Dalším vybavením je skříň s neskutečně vrzajícími dveřmi. Stůl a 3 židle, na kterých se sedí velmi nepohodlně, jedna menší komoda, jedno rozkládací lůžko, asi jako přistýlka(pro nás nevyužito). Nábytek co kde zbylo. Jediné normální vybavení pokoje je TV. V mini kuchyňce nádobí dostatek, varná konev, koupelna pidi se sprchovým koutem. Jen tak se otočit. Na zahradě možnost vložit kola do stojanu, ale jde jen o stojan bez přístřešku, takže v případě nepřízně počasí na ně prší. Parkování možné asi v zahradě, ale my jsme nevyužili. Pokoje v přízemí nemohu hodnotit. Jediné pozitivní je klidná lokalita v blízkosti centra. My jsme po dvou dnech změnili ubytování, jelikož pokoj na daleko lepší úrovni za stejnou cenu v této lakalitě nabízí každý druhý majitel domu.
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI