Penzion U Husovy kaple

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V rodinném penzionku se zahradou a parkováním na dvoře, který zároveň slouží jako chalupa, se ubytujete za velmi příznivé ceny. V přízemí jsou 2 prostorné čtyřlůžkové pokoje každý s vlastním sociálním zařízením, TV a ledničkou. V patře je 2-lůžkový pokoj s vlastní koupelnou a WC, TV a kuchyňkou. Vybavená kuchyň s posezením pro 10 osob je společná pro oba pokoje. Každý pokoj má své topení (možnost regulace teploty) a boiler. Zahrada s posezením a přenosným grilem k dispozici. Parkování v uzavřeném dvoře, úschova kol. WiFi připojení po celém domě.
 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Petra L.
Petra L. (nepřihlášený) 15. Srpen 2021 - 12:00
Počet hlasů: 161
Ubytování v rodinném domě. Hodnotím pokoj v prvním patře. Do pokoje je přístup jen po velmi strmém točitém schodišti. Sociální zařízení na pokoji jen částečně, toaleta mimo pokoj na chodbě, přímo nad příkrým schodištěm (hlavně v nosí velmi nepříjemné). Kuchyňka na pokoji také jen z části, lednice a dvouplotýnkový elektrický vařič rovněž mimo pokoj nad schodištěm. Na pokoji dvě staré rozvrzané postele, takže i při sebemenší pohybu jste stále vzhůru. Dalším vybavením je skříň s neskutečně vrzajícími dveřmi. Stůl a 3 židle, na kterých se sedí velmi nepohodlně, jedna menší komoda, jedno rozkládací lůžko, asi jako přistýlka(pro nás nevyužito). Nábytek co kde zbylo. Jediné normální vybavení pokoje je TV. V mini kuchyňce nádobí dostatek, varná konev, koupelna pidi se sprchovým koutem. Jen tak se otočit. Na zahradě možnost vložit kola do stojanu, ale jde jen o stojan bez přístřešku, takže v případě nepřízně počasí na ně prší. Parkování možné asi v zahradě, ale my jsme nevyužili. Pokoje v přízemí nemohu hodnotit. Jediné pozitivní je klidná lokalita v blízkosti centra. My jsme po dvou dnech změnili ubytování, jelikož pokoj na daleko lepší úrovni za stejnou cenu v této lakalitě nabízí každý druhý majitel domu.
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI