Penzion U Jiroušků - Božena Jiroušková

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Jiroušků se nachází ve vesničce Pravětín, která je pouhý 1,5 Km od Vimperka.Pravětín je malebná víska, která je zasazena do hezkého prostředí šumavských kopců (Boubín 1362m), údolí a potůčků.

Přes obec vede několik cyklostezek a turistických tras pro letní a zimní rekreaci. V dosahu několika kilometrů máte možnost koupání v plaveckém areálu i ve venkovních koupalištích a přírodních nádržích. Okolní lesy jsou tím pravím houbařským rájem. V zimně můžete využít několik běžkařských okruhů také sjezdařské areály a vleky, které jsou vzdáleny do 15Km.

Nabízíme vám ubytování v šesti dvou lůžkových pokojích s možností přistýlky - celkem 17 lůžek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení s WC , umyvadlem, sprchovým koutem a lodžií. K dispozici je společná plně zařízená kuchyně,sklad potravin, společenská místnost se sociálním zařízením, krbem, televizí a satalitem. V areálu je také sauna s bazénkem a příjemné venkovní posezení u krbu ke kterému je možný přístup rovnou s pokojů. Úschovna kol, lyží a parkování je rovněž v areálu.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI