Penzion U Kačerů

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion, nacházející se na okraji obce Klec, nabízí příjemné ubytování v klidném prostředí chráněné krajinné oblasti (CHKO) Třeboňsko asi 4 km východně od střediskové obce Lomnice nad Lužnicí. Ubytování je ve dvou a čtyřlůžkových pokojích v hlavní budově. Pokoje jsou vybaveny samostatným WC a sprchou. Nabízíme i ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích v samostatně stojících chatkách. Chatky jsou vybaveny samostatným WC a sprchou, kuchyňkou, jídelnou. Stravování formou polo a plné penze, individuální pohostinské služby. Stylově zařízená hospůdka, která splní i nejnáročnější gastronomická přání. Soukromé akce dle vašeho přání: firemní akce, svatby, grilování,.venkovní terasa s příjemným posezením ve stínu pinií. Přírodní ohniště s možností grilování. Stolní fotbálek k dispozici. Parkovací místa pro Vaše vozidlo. K dispozici máme půjčovnu jízdních kol a pumpiček, uzamykatelná kolárna. V obci Klec je fotbalové hřiště a kurty na tenis, plážový volejbal a nohejbal.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI