Penzion U Kocoura Mikeše

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš penzion nabízí ubytování v sedmi nově zařízených útulných pokojích a nově i v plně zařízeném apartmánu s vlastním vchodem, kuchyňkou a toaletou. Ubytování nabízíme přímo v centru města Horní Planá na břehu Lipenského jezera. Přijet k nám můžete v kterémkoli ročním období - Lipno Vám má vždy co nabídnout. Provoz penzionu je celoroční, v zimním období je velmi oblíbené lyžování v blízkém skiareálu Hochficht v Rakousku. Podorbné informace o cenách a programu najdete v sekci Zima.

Pension se nachází v centru města Horní Planá, na břehu Lipna a díky své poloze je rájem pro rybáře, cyklisty, turisty, houbaře a milovníky klidu a neporušené přírody. Na Lipno můžete zavítat v libovolném ročním období - v posledních letech je i významným lyžařským střediskem v rámci ČR.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI