Penzion U Kocoura Mikeše

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš penzion nabízí ubytování v sedmi nově zařízených útulných pokojích a nově i v plně zařízeném apartmánu s vlastním vchodem, kuchyňkou a toaletou. Ubytování nabízíme přímo v centru města Horní Planá na břehu Lipenského jezera. Přijet k nám můžete v kterémkoli ročním období - Lipno Vám má vždy co nabídnout. Provoz penzionu je celoroční, v zimním období je velmi oblíbené lyžování v blízkém skiareálu Hochficht v Rakousku. Podorbné informace o cenách a programu najdete v sekci Zima.

Pension se nachází v centru města Horní Planá, na břehu Lipna a díky své poloze je rájem pro rybáře, cyklisty, turisty, houbaře a milovníky klidu a neporušené přírody. Na Lipno můžete zavítat v libovolném ročním období - v posledních letech je i významným lyžařským střediskem v rámci ČR.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI