Penzion U Kostela

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachází v CHKO Třeboňsko uprostřed jihočeské přírody. Kapacita penzionu je Kapacita 18 pevných lůžek. WC a sprcha na pokoji, elektrické topení a teplá voda. Vhodné ubytování pro rodinnou i skupinovou rekreaci, ale i pro pořádání seminářů, oslav, svateb, silvestrů...Restaurace s barem a krbem pro 18-20 míst k sezení. V létě možnost posezení na zahradní terase, která nabízí 25 míst k sezení. Parkování aut přímo u penzionu. Přízemí je přizpůsobeno jako bezbariérové. Po celém penzionu je možné využít připojení k internetu pomocí wifi.

Koupání

Na Třeboňsku naleznete spousty rybníků a pískoven. Nejblíže je pískovna u Stráže nad Nežárkou vzdálená 1km od našeho penzionu. V Třeboni se lze koupat v rybníku Svět, případně využít místních lázní. V lázních Aurora naleznete plavecký bazén, výřivky, saunu, páru nebo také tobogán.

Sport

  • tenisový kurt
  • volejbalové hřiště
  • projížďky na koních u zámku Jemčina

Okolí penzionu nabízí spoustu možností trávení času - koupání, cyklistika, houbaření, rybolov, vodácké sporty, projížďky na koních a další.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI