Penzion U Kostela

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachází v CHKO Třeboňsko uprostřed jihočeské přírody. Kapacita penzionu je Kapacita 18 pevných lůžek. WC a sprcha na pokoji, elektrické topení a teplá voda. Vhodné ubytování pro rodinnou i skupinovou rekreaci, ale i pro pořádání seminářů, oslav, svateb, silvestrů...Restaurace s barem a krbem pro 18-20 míst k sezení. V létě možnost posezení na zahradní terase, která nabízí 25 míst k sezení. Parkování aut přímo u penzionu. Přízemí je přizpůsobeno jako bezbariérové. Po celém penzionu je možné využít připojení k internetu pomocí wifi.

Koupání

Na Třeboňsku naleznete spousty rybníků a pískoven. Nejblíže je pískovna u Stráže nad Nežárkou vzdálená 1km od našeho penzionu. V Třeboni se lze koupat v rybníku Svět, případně využít místních lázní. V lázních Aurora naleznete plavecký bazén, výřivky, saunu, páru nebo také tobogán.

Sport

  • tenisový kurt
  • volejbalové hřiště
  • projížďky na koních u zámku Jemčina

Okolí penzionu nabízí spoustu možností trávení času - koupání, cyklistika, houbaření, rybolov, vodácké sporty, projížďky na koních a další.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI