Penzion U Kotlasky

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

vítáme Vás v našem penzionu v krásné pohraniční vesničce. Můžeme Vám zde nabídnout kromě výhodného ubytování a občerstvení také užívání si pěkného a klidného prožití volných dnů. Nacházíme se v krásné části Šumavy, kde můžete zažít příjemnou jak letní, tak i zimní dovolenou. Nedaleko nás se nachází velice navštěvované a známé jezero Lipno. Jelikož sídlíme v pohraniční obci, snadno se od nás dopravíte do sousedního státu Rakouska. Nejenom okolí je překrásné. Snad i náš penzion se Vám zalíbí.

Určitě zde ocení rekreaci celé rodiny s dětmi. Například Vám umožníme zapůjčení horských kol. K dispozici je Vám i společenská místnost s televizí s více než 300 programy. Dostupné je také připojení k internetu pomocí wifi. Pokud nebudete trávit večery v naší útulné hospůdce, nabízíme grilování na naší zahradě v blízkosti malebného soukromého rybníčka. Děti zde například mohou trávit svůj volný čas na houpačkách nebo u malého basketbalového koše. V případě nepříznivého počasí doporučujeme posedět pod pergolou na čerstvém šumavském vzduchu.

K ubytování nabízíme dva pokoje. Jeden tří lůžkový a jeden čtyř lůžkový. Stravu je nutno si však zajistit sám. K dispozici je Vám nově udělaná a plně vybavená kuchyňka (rychlovarná konev, plynový sporák, elektrospotřebiče). K trávení volného času je ve společenské místnosti televize se šikorou škálou programů. V celém okolí penzionu je dostupné bezplatné bezdrátové připojení k internetu. V přízemí penzionu je restaurace, kde se můžete občerstvit a trávit zde večery. Součástí objektu je i poměrně velká zahrada s rybníkem, kde můžete chytat ryby (pokud si je přivezete). Děti zde určitě ocení houpací síť, houpačky a basketbalový koš. Přes den můžete posedět v pergole na čerstvém vzduchu. Při teplých večerech je ideální využít krbu, u kterého můžete posedět, grilovat i zpívat.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0