Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion U Kotlasky

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

vítáme Vás v našem penzionu v krásné pohraniční vesničce. Můžeme Vám zde nabídnout kromě výhodného ubytování a občerstvení také užívání si pěkného a klidného prožití volných dnů. Nacházíme se v krásné části Šumavy, kde můžete zažít příjemnou jak letní, tak i zimní dovolenou. Nedaleko nás se nachází velice navštěvované a známé jezero Lipno. Jelikož sídlíme v pohraniční obci, snadno se od nás dopravíte do sousedního státu Rakouska. Nejenom okolí je překrásné. Snad i náš penzion se Vám zalíbí.

Určitě zde ocení rekreaci celé rodiny s dětmi. Například Vám umožníme zapůjčení horských kol. K dispozici je Vám i společenská místnost s televizí s více než 300 programy. Dostupné je také připojení k internetu pomocí wifi. Pokud nebudete trávit večery v naší útulné hospůdce, nabízíme grilování na naší zahradě v blízkosti malebného soukromého rybníčka. Děti zde například mohou trávit svůj volný čas na houpačkách nebo u malého basketbalového koše. V případě nepříznivého počasí doporučujeme posedět pod pergolou na čerstvém šumavském vzduchu.

K ubytování nabízíme dva pokoje. Jeden tří lůžkový a jeden čtyř lůžkový. Stravu je nutno si však zajistit sám. K dispozici je Vám nově udělaná a plně vybavená kuchyňka (rychlovarná konev, plynový sporák, elektrospotřebiče). K trávení volného času je ve společenské místnosti televize se šikorou škálou programů. V celém okolí penzionu je dostupné bezplatné bezdrátové připojení k internetu. V přízemí penzionu je restaurace, kde se můžete občerstvit a trávit zde večery. Součástí objektu je i poměrně velká zahrada s rybníkem, kde můžete chytat ryby (pokud si je přivezete). Děti zde určitě ocení houpací síť, houpačky a basketbalový koš. Přes den můžete posedět v pergole na čerstvém vzduchu. Při teplých večerech je ideální využít krbu, u kterého můžete posedět, grilovat i zpívat.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI