Penzion U lanovek

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion rodinného typu nabízí celoroční ubytování s polopenzí. Kapacita ubytovací části je 25 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní WC, umyvadlo a sprchový kout. 2 pokoje pro hosty jsou v přízemí, ostatní v prvním patře.

 V přízemí se nachází i jídelna, klubovna a kuchyně paní domu. Pro ohřev stravy malým dětem, nebo uvaření kávy/čaje slouží samoobslužná kuchyňka vybavená mikrovlnnou troubou, konvicí a nádobím. V penzionu je možnost WIFI připojení.

Stravování formou polopenze nabízí domácí českou kuchyni a hosté ochutnají i domácí koláče. Po dohodě je možno uvařit dietní, vegetariánskou, nebo bezlepkovou stravu.

U penzionu je vlastní parkoviště, posezení před chatou, místo pro táborák, dětský koutek - houpačka, pískoviště, stolní tenis a odstatečně velký prostor pro dětské hry.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI