Penzion U lanovek

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion rodinného typu nabízí celoroční ubytování s polopenzí. Kapacita ubytovací části je 25 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní WC, umyvadlo a sprchový kout. 2 pokoje pro hosty jsou v přízemí, ostatní v prvním patře.

 V přízemí se nachází i jídelna, klubovna a kuchyně paní domu. Pro ohřev stravy malým dětem, nebo uvaření kávy/čaje slouží samoobslužná kuchyňka vybavená mikrovlnnou troubou, konvicí a nádobím. V penzionu je možnost WIFI připojení.

Stravování formou polopenze nabízí domácí českou kuchyni a hosté ochutnají i domácí koláče. Po dohodě je možno uvařit dietní, vegetariánskou, nebo bezlepkovou stravu.

U penzionu je vlastní parkoviště, posezení před chatou, místo pro táborák, dětský koutek - houpačka, pískoviště, stolní tenis a odstatečně velký prostor pro dětské hry.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI