Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion u Lenců

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš penzion se nachází na jednom z nejstarších pohoří Evropy, v překrásné chráněné krajinné oblasti Šumava. Jsme rodinný nekuřácký penzion. Nabízíme příjemný pobyt se stravováním. Z terasy před penzionem je nádherný a jedinečný výhled do kraje (viditelnost až 60 km). V areálu penzionu altán s možnosti posezení u grilování. Dětem nabízíme dětské hřiště, pískoviště a trampolínu. Parkování před penzionem pro ubytované hosty je zdarma. V blízkosti penzionu se nachází bowling bar a Wellness. V letních měsících možnost využití eco autobusu, který vás doveze k dalším turisticky zajímavým místům jako jsou například hraniční přechod Bučina, kde navazuje autobus jezdící po Bavorském národním parku.
 

Služby v penzionu

  • V našem penzionu nabízíme ubytování v 15 pokojích dvou, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Celková kapacita je 44 lůžek. Pokoje mají vlastní WC a koupelnu.
  • Ke stravování nabízíme polopenzi. Snídaně formou bufetu. K večeři nabízíme chutnou domácí stravu včetně polévky, moučníku nebo ovoce. V případě diety Vám rádi vyhovíme. Možnost obědů pro skupiny nebo více zájemců.
  • Pro houbaře je možnost sušení hub.
  • Nabízíme pobyt pro školy v přírodě a v zimě lyžařské výcviky (termín a cena dohodou).

 

Jsou zde ideální podmínky pro houbaře, turisty, cykloturisty a v zimních měsících také pro lyžaře (sjezdovka, běžky). Množství značených turistických tras a cyklotras.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI