Penzion u Lenců

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš penzion se nachází na jednom z nejstarších pohoří Evropy, v překrásné chráněné krajinné oblasti Šumava. Jsme rodinný nekuřácký penzion. Nabízíme příjemný pobyt se stravováním. Z terasy před penzionem je nádherný a jedinečný výhled do kraje (viditelnost až 60 km). V areálu penzionu altán s možnosti posezení u grilování. Dětem nabízíme dětské hřiště, pískoviště a trampolínu. Parkování před penzionem pro ubytované hosty je zdarma. V blízkosti penzionu se nachází bowling bar a Wellness. V letních měsících možnost využití eco autobusu, který vás doveze k dalším turisticky zajímavým místům jako jsou například hraniční přechod Bučina, kde navazuje autobus jezdící po Bavorském národním parku.
 

Služby v penzionu

  • V našem penzionu nabízíme ubytování v 15 pokojích dvou, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Celková kapacita je 44 lůžek. Pokoje mají vlastní WC a koupelnu.
  • Ke stravování nabízíme polopenzi. Snídaně formou bufetu. K večeři nabízíme chutnou domácí stravu včetně polévky, moučníku nebo ovoce. V případě diety Vám rádi vyhovíme. Možnost obědů pro skupiny nebo více zájemců.
  • Pro houbaře je možnost sušení hub.
  • Nabízíme pobyt pro školy v přírodě a v zimě lyžařské výcviky (termín a cena dohodou).

 

Jsou zde ideální podmínky pro houbaře, turisty, cykloturisty a v zimních měsících také pro lyžaře (sjezdovka, běžky). Množství značených turistických tras a cyklotras.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI