Penzion U Lipna

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Našim milým hostům nabízíme dvou, šesti a osmilůžkové pokoje, čtyřlůžková studia a jeden dvoupokojový apartmán s příslušenstvím. Čtyřlůžková studia s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení a dvoupokojový apartmán je k tomu vybaven zařízenou kuchyňkou, má vlastní vchod a balkón s výhledem na Lipno. Je to fakticky samostatná bytová jednotka 1+1. Ostatní pokoje v objektu mají vlastní wc, prostorné a velmi pěkné a vždy čisté umývárny se sprchovými kouty jsou však pro pokoje společné, 4x dámské a 4x pánské. K dispozici je dále společná kuchyň vybavená základními spotřebiči a veškerým potřebným nádobím a společenská místnost - jídelna s TV. Pokoje i apartmány jsou standardně vybavené novým nábytkem, jsou prostorné, s dostatečným množstvím úložných prostor. Budova je přízemní, bezbariérová o celkové kapacitě 48 lůžek.

Rozvržení pokojů dle počtu lůžek je 1x dvoulůžkový pokoj, 1x šestilůžkový 3x osmilůžkový a 3x čtyřlůžkový apartmán s možností přistýlky.

Vybavení pokojů je standardní, při rekonstrukci byl pořízen nový nábytek. V každém pokoji je koberec, určitý počet lůžek, samozřejmostí jsou čistě povlečené lůžkoviny, velká šatní skříň s regály i ramínky a stůl s odpovídajícím počtem židlí.
 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI