Penzion U Lipna

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Našim milým hostům nabízíme dvou, šesti a osmilůžkové pokoje, čtyřlůžková studia a jeden dvoupokojový apartmán s příslušenstvím. Čtyřlůžková studia s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení a dvoupokojový apartmán je k tomu vybaven zařízenou kuchyňkou, má vlastní vchod a balkón s výhledem na Lipno. Je to fakticky samostatná bytová jednotka 1+1. Ostatní pokoje v objektu mají vlastní wc, prostorné a velmi pěkné a vždy čisté umývárny se sprchovými kouty jsou však pro pokoje společné, 4x dámské a 4x pánské. K dispozici je dále společná kuchyň vybavená základními spotřebiči a veškerým potřebným nádobím a společenská místnost - jídelna s TV. Pokoje i apartmány jsou standardně vybavené novým nábytkem, jsou prostorné, s dostatečným množstvím úložných prostor. Budova je přízemní, bezbariérová o celkové kapacitě 48 lůžek.

Rozvržení pokojů dle počtu lůžek je 1x dvoulůžkový pokoj, 1x šestilůžkový 3x osmilůžkový a 3x čtyřlůžkový apartmán s možností přistýlky.

Vybavení pokojů je standardní, při rekonstrukci byl pořízen nový nábytek. V každém pokoji je koberec, určitý počet lůžek, samozřejmostí jsou čistě povlečené lůžkoviny, velká šatní skříň s regály i ramínky a stůl s odpovídajícím počtem židlí.
 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI