Penzion U Méďů

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Méďů je rodinný penzion s možností pobytů a ubytování v lokalitě Šumavy a Lipna. Ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Z většiny pokojů je výhled na okolí a jezero Lipno. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením. Polovina z nich je vybavena i relaxační vanou s perličkou a chromoterapií. Při objednávání ubytování,(pobytu) je možné dohodnout přistýlku i použití dětské postýlky. U všech pokojů je možnost použití telefonu, WiFi internetového připojení i televize. Pro vozidla ubytovaných hostů má penzion k dispozici zdarma parkoviště. Monitorováno kamerovým systémem. Mimo ubytování je samozřejmostí možnost celodenního stravování v restauraci penzionu, s celoroční prosklennou terasou a výhledem na jezero Lipno.

Pro ubytované hosty je možnost relaxace v infrasauně, whirpoolu, bylinkové parní lázni. Po domluvě jsou možné masáže od profesionální fyzioterapeutky. Ubytovaný host má možnost celodenního použití soukromého vnitřního bazénu.

U penzionu

Další možnosti širokého vyžití volných chvil je přímo část „U Penzionu“.
K dispozici je krytá zahradní pergola s krbem, grilem, udírnou a ohništěm. Možnost opékání špekáčků, grilování masa a opékání kuřat. Záleží na Vaší volbě.
Zahradní kout s posezením a dětský kout se skluzavkou, prolézačkami, houpačkou, venkovním bazénem, trampolínou, minigolfem atd. umožňují relax dětem, rodičům, ale i všem ostatním.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI