Penzion U Méďů

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Méďů je rodinný penzion s možností pobytů a ubytování v lokalitě Šumavy a Lipna. Ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Z většiny pokojů je výhled na okolí a jezero Lipno. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením. Polovina z nich je vybavena i relaxační vanou s perličkou a chromoterapií. Při objednávání ubytování,(pobytu) je možné dohodnout přistýlku i použití dětské postýlky. U všech pokojů je možnost použití telefonu, WiFi internetového připojení i televize. Pro vozidla ubytovaných hostů má penzion k dispozici zdarma parkoviště. Monitorováno kamerovým systémem. Mimo ubytování je samozřejmostí možnost celodenního stravování v restauraci penzionu, s celoroční prosklennou terasou a výhledem na jezero Lipno.

Pro ubytované hosty je možnost relaxace v infrasauně, whirpoolu, bylinkové parní lázni. Po domluvě jsou možné masáže od profesionální fyzioterapeutky. Ubytovaný host má možnost celodenního použití soukromého vnitřního bazénu.

U penzionu

Další možnosti širokého vyžití volných chvil je přímo část „U Penzionu“.
K dispozici je krytá zahradní pergola s krbem, grilem, udírnou a ohništěm. Možnost opékání špekáčků, grilování masa a opékání kuřat. Záleží na Vaší volbě.
Zahradní kout s posezením a dětský kout se skluzavkou, prolézačkami, houpačkou, venkovním bazénem, trampolínou, minigolfem atd. umožňují relax dětem, rodičům, ale i všem ostatním.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI