Penzion U Paulánů

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Vítejte na prezentaci U Paulánů kde vám nabízíme jak ubytování ve vytápěných pokojích (každý s vlastním sociálním zařízením) v nádherném prostředí tak zvané České Kanady, tak i možnost studené i teplé kuchyně včetně točeného piva. Pobyt ve stylové firkantní chalupě umístěné ve velké zahradě obklopené loukami, lesy a četnými rybníky umožňuje letní vyžití spojené s koupáním, cyklo-turistikou pro celou rodinu, dále romantické výlety parním vlakem z blízké zastávky Kaproun, v níž je umístěna socha velikána Járy Cimrmana, až do starobylého a malebného Jindřichova Hradce a v neposlední řadě i houbaření či sběr borůvek v okolí. K dispozici je rovněž herní koutek pro děti. V zimě lze realizovat výlety na běžkách pohádkovými scenériemi po značených stopách v nadmořské v. 700 metrů či rodinné sjezdování na nedalekých příhraničních svazích. To vše za přijatelné ceny a s příjemnou atmosférou. Po celodenním sportování doporučujeme si objednat naši finskou saunu. Bezplatné WiFi připojení k internetu je k dispozici ve všech pokojích.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI