Penzion U Paulánů

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Vítejte na prezentaci U Paulánů kde vám nabízíme jak ubytování ve vytápěných pokojích (každý s vlastním sociálním zařízením) v nádherném prostředí tak zvané České Kanady, tak i možnost studené i teplé kuchyně včetně točeného piva. Pobyt ve stylové firkantní chalupě umístěné ve velké zahradě obklopené loukami, lesy a četnými rybníky umožňuje letní vyžití spojené s koupáním, cyklo-turistikou pro celou rodinu, dále romantické výlety parním vlakem z blízké zastávky Kaproun, v níž je umístěna socha velikána Járy Cimrmana, až do starobylého a malebného Jindřichova Hradce a v neposlední řadě i houbaření či sběr borůvek v okolí. K dispozici je rovněž herní koutek pro děti. V zimě lze realizovat výlety na běžkách pohádkovými scenériemi po značených stopách v nadmořské v. 700 metrů či rodinné sjezdování na nedalekých příhraničních svazích. To vše za přijatelné ceny a s příjemnou atmosférou. Po celodenním sportování doporučujeme si objednat naši finskou saunu. Bezplatné WiFi připojení k internetu je k dispozici ve všech pokojích.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI