Penzion U Prášků

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Celková kapacita penzionu je 13 lůžek ve 4 pokojích (5+4+2+2). Každý z pokojů je vybaven koupelnou s WC a sprchovým koutem, a televizí. Společný je plně vybavený kuch. kout v prvním patře. Výhoda ubytování u nás je, že platíte pouze obsazená lůžka, děti bez nároku na postel mají pobyt zcela zdarma. Vyjdeme Vám vstříc i co se týče snídaní. Je libo v 6 hodin nebo v 11? Do jídelního koutu nebo na pokoj? Záleží jen na Vašem přání!

Pozice penzionu hned vedle kostela Sv. Mikuláše v centru Vacova je stejně romantická, jako poloha celé obce Vacov. V blízkém okolí se totiž nachází mnoho zajímavých míst k navštívení (vodní mlýn Hoslovice, vimperský zámek, hasičské muzeum Stachy, rozhledna Javorník a mnoho dalších ). Naší předností je i blízké obecní víceúčelové hřiště pro tenis, volejbal a podobné sporty. Jeho součástí jsou i dětské prolézačky a stůl na stolní tenis. V podvečer si můžete po výletě odpočinout na letní zahrádce u zmrzliny nebo šálku dobré kávy.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Ceník

Cena za osobu 420,-Kč/ 1 noc
Cena za psa 50,-Kč/noc + kauce dle dohody
Pro získání aktuálních informací použijte prosím kontaktní formulář

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI