Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion U Sedláčků - Třeboň

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Jsme rodinný penzion, který poskytuje své služby již desítky let. Nabízíme levné celoroční ubytování v malebném a poklidném prostředí lázeňského města Třeboň. Náš penzion nabízí ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích a dvou apartmánech jednom 3-lůžkovém a jednom 8-mi lůžkovém.
 

Ubytování

Náš penzion nabízí ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích a dvou apartmánech jednom 3-lůžkovém a jednom 8-mi lůžkovém

Osmilůžkový apartmán má čtyři ložnice po dvou lůžkách, velký obývák s televizí, kuchyňský kout s lednicí, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a lednice. Součástí je samozřejmě koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. Vlastní garáž a místo pro úschovu kol.

Třílůžkový apartmán má kuchyň s obývacím pokojem, v němž je přistýlka a samostatnou ložnici se třemi lůžky. Vlastní parkovací misto v zahradě a místo pro úschovu kol. Součástí tohoto apartmánu je kuchyňka s ledničkou, rychlovarnou konvicí a vařičem a také koupelna se sprchovým koutem a WC. Součástí je také televize.

Dvoulůžkový pokoj (3x) vybavené samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC. Dále je zde lednička a televize. V penzionu lze uschovat kola.

Dvoulůžkový pokoj s kuchyňkou je vybavený kuchyňkou a koupelnou se sprchovým koutem a WC. Kuchyňský kout je vybaven elektrickou troubou s vařičem, lednicí a rychlovarnou konvicí. Součástí pokoje je také televize. K tomuto pokoji je vlastní garáž a úschova kol. Tento pokoj se nachází v samostatném objektu a je v přízemí.

V penzionu i apartmánu je možné uschovat kola.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Kam na výlet

Třeboň a její okolí nabízí spoustu příležitostí ke sportovnímu i kulturnímu vyžití. Třeboňsko je lemovánou spoustou cyklistických a turistických tras.

Po namáhavé tůře můžete nechat své dělo odpočinout v jednich ze dvou místních lázní, které nabízí nejrůznější wellness služby, masáže, saunu, koupele nebo bazén.

K potěše kulturní duše můžete veřer vavštívit místní divadlo nebo nově zrekonstruované kino. V letní sezóně se konají téměř každý víkend nějaké slavnosti – pivovarské, rybářské apod.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI