Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion U Šípku

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Poskytujeme ubytování v osmi pokojích (dvou jednolůžkových, čtyřech dvoulůžkových, jednom apartmánu - 4 lůžka a jednom rodinném - manželská postel + přistýlka). Všechny pokoje jsou vybaveny připojením na internet - WIFI, TV, sociální zařízení vždy na každém pokoji. Možnost využití místní snídaní v naší restauraci v těsné blízkosti penzionu. Budova penzionu se nachází 1,5 km od historického centra Českých Budějovic v klidné zástavbě rodinných vilek nedaleko lesoparku Stromovka, kde není problém s bezpečným parkováním. Okolí nabízí různorodé možnosti aktivního odpočinku, pěší i cyklistické výlety, širokou nabídku historických a kulturních památek.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI