Penzion U Šípku

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Poskytujeme ubytování v osmi pokojích (dvou jednolůžkových, čtyřech dvoulůžkových, jednom apartmánu - 4 lůžka a jednom rodinném - manželská postel + přistýlka). Všechny pokoje jsou vybaveny připojením na internet - WIFI, TV, sociální zařízení vždy na každém pokoji. Možnost využití místní snídaní v naší restauraci v těsné blízkosti penzionu. Budova penzionu se nachází 1,5 km od historického centra Českých Budějovic v klidné zástavbě rodinných vilek nedaleko lesoparku Stromovka, kde není problém s bezpečným parkováním. Okolí nabízí různorodé možnosti aktivního odpočinku, pěší i cyklistické výlety, širokou nabídku historických a kulturních památek.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI