Penzion U Švehlů

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion U Švehlů nabízí celoroční ubytování v soukromí v rodinném domě na Masarykově třídě cca 200m od centra Hluboké nad Vltavou. K dispozici jsou dva pokoje 3 lůžka s předsíňkou a soc. zařízením, jeden dvoupokojový apartmán 3+2 lůžka s předsíňkou a soc. zařízením. Pokoje jsou vybaveny ledničkou a televizorem s nabídkou programů pozemního vysílání. Celý penzion má bezplatně pokrytí WIFI pro přístup na internet.

Na podlaží je společná kuchyňka (sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička, zákl. sada nádobí).

Dále je k dispozici samostatně přístupný apartmán se třemi pokoji (obývák, 2x ložnice 2 lůžka), kuchyní (sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička, zákl. sada nádobí) a soc. zařízením. Před apartmánem je venkovní posezení s grilem.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI