Penzion U Výstaviště

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachází v klidné ulici 15-20 minut od hlavního náměstí Přemysla OtakaraII. naproti bráně č.3 Výstaviště. Z autobusového i vlakového nádraží 5 stanic městskou dopravou. Autobus č.1.Vystoupíte na zastávce „U parku“, odtud 150 metrů ulicí. U Výstaviště (souběžná s Husovou třídou). Pokoje jsou jednolůžkové a dvoulůžkové (2 + 5) útulné, podkrovní. Celková kapacita 12 osob. Sprchy a WC v bezprostřední blízkosti pokojů. V přízemí je společenská místnost s TV a samoobslužnou kuchyňkou (sporák,lednice, mikrovlnná trouba, nádobí) čaj zdarma. V přízemí nabízíme navíc plně vybavený apartmán pro 4-6 osob. Garáž pro kola. Parkoviště přímo před Penzionem. (Po dohodě se sousedem možnost parkování v uzavřeném prostoru)

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

V okolí cca 10 restaurací, obchody, supermarket Kaufland a Tesco 10 minut chůze, 15-20 minut chůze plavecký stadion, tenisová hala, kurty, squash, bowling. Cyklotrasy v bezprostřední blízkosti + chráněná krajinná oblast „ Vrbenské rybníky“. Zámek Hluboká 8 km. Cca 100m Sociálně zdravotní fakulta Jihočeské univerzity
Cca 1000m areál vysokých škol.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0