Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion U Výstaviště

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachází v klidné ulici 15-20 minut od hlavního náměstí Přemysla OtakaraII. naproti bráně č.3 Výstaviště. Z autobusového i vlakového nádraží 5 stanic městskou dopravou. Autobus č.1.Vystoupíte na zastávce „U parku“, odtud 150 metrů ulicí. U Výstaviště (souběžná s Husovou třídou). Pokoje jsou jednolůžkové a dvoulůžkové (2 + 5) útulné, podkrovní. Celková kapacita 12 osob. Sprchy a WC v bezprostřední blízkosti pokojů. V přízemí je společenská místnost s TV a samoobslužnou kuchyňkou (sporák,lednice, mikrovlnná trouba, nádobí) čaj zdarma. V přízemí nabízíme navíc plně vybavený apartmán pro 4-6 osob. Garáž pro kola. Parkoviště přímo před Penzionem. (Po dohodě se sousedem možnost parkování v uzavřeném prostoru)

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

V okolí cca 10 restaurací, obchody, supermarket Kaufland a Tesco 10 minut chůze, 15-20 minut chůze plavecký stadion, tenisová hala, kurty, squash, bowling. Cyklotrasy v bezprostřední blízkosti + chráněná krajinná oblast „ Vrbenské rybníky“. Zámek Hluboká 8 km. Cca 100m Sociálně zdravotní fakulta Jihočeské univerzity
Cca 1000m areál vysokých škol.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI