Penzion U Zárubů

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Hostům nabízíme odpočinek, v letních měsících koupání v Lipně, které je od penzionu vzdáleno jen 400m. Taktéž houbaření, rybaření, pěší turistiku po Medvědí stezce nebo okolí. Pokud rádi jezdíte na kole nebo kolečkových bruslích, určitě se u nás nebudete nudit. Nově vybudovaná síť kvalitních cyklostezek vás jistě mile překvapí.

Penzion je zaměřen na pobyty jak krátkodobé, tak i dlouhodobé, vhodné zejména pro aktivní odpočinek - turistika, cyklistika, lyžování. Na své si ale přijdou i ostatní, například slunění se v letních měsících na břehu lipenské přehrady je krásným odpočinkem pro tělo i duši.

V zimních měsících začíná nedaleko penzionu udržovaná běžkařská stopa, která vede okolo lipenského jezera až do moderního běžkařského střediska Shoneber. Díky hraničnímu přechodu Zvonková můžeme nabídnout lyžování v rakouskám Hochfichtu (rakouská strana Smrčiny), kde je lyžařský areál s 13 sjezdovkami v délce od 1 do 3,4km.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0