Penzion V Suchu

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion nabízí levné ubytování v Českém Krumlově a je nekuřácký. Stojí přímo na břehu řeky Vltavy. Specialitou našeho penzionu je vinný sklípek, ze kterého hostům nabízíme kvalitní odrůdová vína od vinařů z Velkých Bílovic. Penzion má šest originálních pokojů, které jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem. Pokoje mají vlastní sociální zařízení – WC a sprchový kout, jeden pokoj má koupelnu s vanou. V každém pokoji je TV, minibar, fén a WiFi připojení, které je zdarma. Snídaně jsou podávány formou bufetu ve společné místnosti nebo na terase před penzionem.

 

Další penziony a apartmány v oblasti Jižní Čechy naleznete zde


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 


TOP SPACÁKY

 


TOP STANY

 


TOP KOLA