Penzion V Zahradách

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Naše hosty čeká příjemné celoroční ubytování se samostatným vchodem v soukromí nového rodinného domu. Ubytování se nachází přímo na cyklostezce vedoucí z blízkého centra Třeboně. Třeboň je proslulá nejen svou dlouholetou lázeňskou tradicí, ale také rybníkářstvím a památkami. Historické centrum je přímo na dosah, krásné třeboňské náměstí a Bertiny lázně jsou vzdálené jen 250 m a nedaleko je také rybník Svět.

Hezké okolí zve k procházkám a výletům, jsou zde upravované cyklostezky a in-line trasy, milovníci historie a kultury si mohou kromě jiného prohlédnout třeboňský zámek, Schwarzenberskou hrobku či navštívit každoroční letní festivaly a tradiční trhy na Masarykově náměstí.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI