Penzion V Zahradách

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Naše hosty čeká příjemné celoroční ubytování se samostatným vchodem v soukromí nového rodinného domu. Ubytování se nachází přímo na cyklostezce vedoucí z blízkého centra Třeboně. Třeboň je proslulá nejen svou dlouholetou lázeňskou tradicí, ale také rybníkářstvím a památkami. Historické centrum je přímo na dosah, krásné třeboňské náměstí a Bertiny lázně jsou vzdálené jen 250 m a nedaleko je také rybník Svět.

Hezké okolí zve k procházkám a výletům, jsou zde upravované cyklostezky a in-line trasy, milovníci historie a kultury si mohou kromě jiného prohlédnout třeboňský zámek, Schwarzenberskou hrobku či navštívit každoroční letní festivaly a tradiční trhy na Masarykově náměstí.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0