Penzion Valeš

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Valeš je penzionem rodinného typu. Kapacita ubytovací části je 11 lůžek. V přízemí poskytujeme restaurační služby a v prvním patře pak ubytování. Pokoje jsou dvojlůžkové a jeden je třílůžkový. Pokoje jsou vybaveny: sprchovým koutem, WC, televizí, ledničkou (na některých pokojích). Pro cykloturistiku poskytujeme půjčování jízdních kol. Pro uzavřenou společnost je možné předem objednat rožnění prasete v exterieru penzionu. Cena je dohodou podle rozsahu poskytnutých služeb.

Restaurační služby poskytujeme:

  •     Celoročně v restauraci.
  •     Podle klimatických podmínek na terase přilehající k restauraci.

Restaurace je pro veřejnost otevřená v době otevírací doby. Navíc mimo tuto dobu jsou ráno pro ubytované hosty poskytovány snídaně.

Salonek

Salonek má kapacitu max 30 míst. Je vhodný pro pořádání oslav u nejrůznějších příležitostí. Salonek je nutné si předem objednat.

Cena dohodou


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0