Penzion Ve Dvorku

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Hostel Havana a hostel Egon se nacházejí od roku 1999 v ulici Pod Svatým Duchem 135, na břehu "posvátné" řeky Vltavy. Ve třech sousedících domech máme pro vás k dispozici 12 pokojů (dvou, tří a vícelůžkové) s výhledem na řeku. Celková kapacita je 40 lůžek. Pokoje mají společné koupelny, v každém domě je plně vybavena kuchyňka, ke každé posteli je k dispozici uzamykatelná skříňka. wifi a PC zdarma, satelitní (barevná!) televize. V domě je možnost praní a sušení prádla. Recepce je otevřena v letní sezóně každý den, mimo sezónu dle dohody nebo obsazenosti hostelů. Pro relaxaci, konzumaci tabáku nebo posezení u ohně nabízíme zahradu s ohništěm, sluneční terasu nebo travnatou říční pláž. Přímo v domě půjčujeme lodě (rafty, kanoe) a kola. Doprava a plná výbava zajištěna.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0