Penzion Vila Helena

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Vila Helena je díky své poloze ideálním místem pro klidnou romantickou dovolenou jak pro rodiny s dětmi, tak i pro páry či jednotlivce. Nabízíme ubytování v pokojích a apartmánech. Pro vaši potřebu je k dispozici zdarma wi-fi připojení k internetu. Parkovací místa u objektu. Restaurace se nachází v suterénu objektu, její kapacita je 30 míst. V létě je navíc otevřena terasa v zahradě penzionu, na kterou je přístup přímo z restaurace.  V zahradě je spousta atrakcí pro děti, například trampolína, houpačky, slackline lano na balancování a houpání apod. Pro ubytované hosty jsou v restauraci i v zahradě podávány snídaně v čase od 7.30 do 9.30 hodin, večeře od 18.00 do 20.00 hodin. Restaurace je vhodná také pro různé soukromé či firemní akce - narozeninové večírky, svatby, podnikové večírky atd. Pravidelně pořádáme při různých příležitostech slavnostní hostiny, jako například svatomartinská husa atd.
 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI