Penzion Vila Helena

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Vila Helena je díky své poloze ideálním místem pro klidnou romantickou dovolenou jak pro rodiny s dětmi, tak i pro páry či jednotlivce. Nabízíme ubytování v pokojích a apartmánech. Pro vaši potřebu je k dispozici zdarma wi-fi připojení k internetu. Parkovací místa u objektu. Restaurace se nachází v suterénu objektu, její kapacita je 30 míst. V létě je navíc otevřena terasa v zahradě penzionu, na kterou je přístup přímo z restaurace.  V zahradě je spousta atrakcí pro děti, například trampolína, houpačky, slackline lano na balancování a houpání apod. Pro ubytované hosty jsou v restauraci i v zahradě podávány snídaně v čase od 7.30 do 9.30 hodin, večeře od 18.00 do 20.00 hodin. Restaurace je vhodná také pro různé soukromé či firemní akce - narozeninové večírky, svatby, podnikové večírky atd. Pravidelně pořádáme při různých příležitostech slavnostní hostiny, jako například svatomartinská husa atd.
 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI